IGORRR

Prancūzija | Black Metalas Elektronika Klasika

Ekscentriškas elektronikos, ekstremalaus metalo, klasikinės ir barokinės muzikos derinys IGORRR vardu jau yra užsitarnavęs šiltą vietelę tarp Prancūzijos labiausiai iš ribų išeinančių muzikantų. Jis išstūmė metalistus ir elektronikos gerbėjus iš jų komforto zonų ir apjungė šiuos du atskirus pasaulius į vieną. Praėjus daugiau nei dešimtmečiui IGORRR muzikinės karjeros, turbūt dar niekas nesukūrė kažko, kas būtų taip keista, bet ir taip gerai tuo pačiu.

 

Grupės lyderis, Gautier Serre sako: „Tiesiog noriu kurti muziką, kurią myliu. Nenoriu klausti savęs ar tai per daug sudėtinga, ar per daug nutolę nuo to, kas patinka žmonėms. Noriu kurti muziką, kuri man priimtina, be jokių suvaržymų. Tai kaip didelis metalistų, elektronikos moksliukų, klasikos gerbėjų vakarėlis, kur jie visi kartu prisigeria ir randa geriausią savo mėgstamo stiliaus variantą.“ 

 

Pradžioje IGORRR įkvėpė Meshuggah, Frederikas Šopenas, Cannibal Corpse, Johanas Sebastianas Bachas, Domenico Scarlatti, Taraf de Haïdouks ir Aphex Twin, šių muzikantų pėdsakai plačiai pasklidę po grupės kūrybą. Tačiau Serre ir jo komanda niekada nenorėjo likti statiški ar perdirbinėti idėjas, todėl visą IGORRR istoriją matome ne kaip ką kito, bet evoliuciją. IGORRR muzika – tai kūrybinis sprogimas, kuris įrašas po įrašo kelia nesibaigiančią grandininę reakciją.

 

Jau kelis metus IGORRR iš vieno žmogaus projekto yra virtęs į visą komandą – tai paskatino pasiekti naujus intensyvumo lygius ir puikius gyvus pasirodymus. Šįkart be jokių abejonių sakome – to Kilkim Žaibu scenoje dar nebuvo!