MIDNIGHT

JAV | Black Speed Metalas

MIDNIGHT 2003-iaisiais tebuvo nepretenzingas vienintelio grupės lyderio Athenar solo projektas, tačiau užsilikti tamsiuose Amerikos pogrindžio šešėliuose jam nebuvo lemta. Šiandien šiam Klivlando kultui nebereikia detalaus prisistatymo, nes jie jau daugiau nei 15 metų griauna metalo / punk sceną skleisdami purvino black metalo pasiutligę, kurios užkratu jau mėgaujasi juodosios muzikos fanatai iš viso pasaulio.

Debiutinis amerikiečių albumas „Satanic Royalty“ (2011) grupei pelnė platų pripažinimą ir šiandien MIDNIGHT laukiami ir matomi daugybėje sunkiosios muzikos festivalių. Nors per daug nenuklysta nuo patikrintų ir užtikrintų Speed metalo autoritetų VENOM ir MOTÖRHEAD formulių, MIDNIGHT muzikoje girdimas ir aršaus amerikietiško pankroko, ankstyvojo Thrash bei pirmapradžio juodojo metalo nepraustaburniškumo indėlis. Nepriekaištingas, purvinas Black Rock'n'Roll, nuo pradžios iki galo – iš esmės tai viskas, ką reikia žinoti apie MIDNIGHT.         

XXI-ajame Kilkim Žaibu MIDNIGHT pasirodys su šviežutėliu 2020-ųjų albumu „Rebirth by Blasphemy“, tad jei neisite miegoti vidurnaktį „Žemaitijos Žaibuose“, būkite pasiruošę atlaikyti neeilinį nesugadinto oldskūlo išpuolį!