Foto konkursas: "Važiuoju į festivalį!"

Esi meniškas ir turi šaunių idėjų? Dalyvauk konkurse!

Nufotografuok kaip Tu vyksti į festivalį KILKIM ŽAIBU XX ir gauk specialų festivalio prizą!

Konkurso tema: „Įvairių tautų, pažiūrų, amžiaus, profesijų ir pomėgių asmenybės vyksta į festivalį įvairiausiomis priemonėmis ir būdais!“.

Konkurso taisyklės:

1. Užfiksuok geriausią savo idėją fotografijos pavidalu ir sugalvok jai šūkį /devizą (šūkis gali būti ne patalpintas nuotraukoje, o tiesiog parašytas komentare, svarbu, kad būtų be keiksmų ir necenzūrinių žodžių).

2. Nuo šiandien iki birželio 12 d. siųsk savo nuotrauką el. paštu: info@kilkimzaibu.com. Tą pačia dieną festivalio programuotojai ją paviešins KŽ facebook svetainėje.

3. Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka ir organizatorių komisijos simpatijas pelnęs autorius bus pripažintas nugalėtoju (įtakos balsavime turi ir žiūrovai, ir organizatoriai).

4. Anksčiau paskelbę nuotrauką turi šansų daugiau surinkti „like“, bet ir pasiskelbę paskutinę minutę su originalia foto autoriai turi šansų kitiems nuvalyti nosį.

5. Stipriai prasilenkiant auditorijos ir komisijos nuomonėms gali būti išrinkti 2 laimėtojai.

6. Originaliausios fotografijos autorius bus apdovanotas festivalio specialiu prizu, kurį sudarys: festivalio atributikos rinkinys, įvairios VIP privilegijos renginyje, bei galimybė nusifotografuoti su savo festivalio favoritais ir gauti jų autografą!

Laukiame jūsų fotografijų jau nuo dabar!