KILKIM ŽAIBU XXI – naujo etapo pradžia

Brangūs draugai, bendražygiai, gentainiai, turime jums žinutę iš Žaibų pasaulio! Planuojame susitikimą su visais jumis jau 21-ą kartą!

Rodos, nespėjome dar apšilti, o jau atveriame duris į 3-ią dešimtį. Nežiūrint to, kad nuėjome ilgą kelią,  vis dar jaučiame kūrybinį alkį.  Išgyventi sunkumai, sukaupta patirtis ir gražūs atsiminimai tarsi įpareigoja mus išlaikyti užsikeltą festivalio kartelę ir tęsti audringą kelionę jo kūrimo labirintuose.

Į naują Žaibų etapą žengiame atsinaujinę, apsivalę, ištroškę gaivaus oro ir naujų vėjų.

Gaivaus gūsio festivalis KILKIM ŽAIBU XXI įvyks 2020 m. birželio 25-27 dienomis. Šiuo metu jau dūzgia organizacinė virtuvė su pačiomis įvairiausiomis atsinaujinimo idėjomis. Idėjinis renginio formatas tikrai nesikeis, bet tikimės, kad nauji potėpiai dar labiau praturtins festivalio turinį perspektyvoje. Pradedame nuo muzikinės pusės.  Iškeltas uždavinys yra, kad visi muzikinės programos atlikėjai renginyje būtų pirmą kartą, jei įmanoma, tai ir pirmą kartą Lietuvoje ir net Baltijos šalyse. Tai nėra mums lengvas kelias, nes žinome, kad auditorijoje visada atsiras sentimentalių gerbėjų, kurie mėgiamus atlikėjus nori matyti dar ir dar kartą. Bet tam progų dar bus ateityje. Pasaulyje yra dar labai daug nuostabios muzikos ir talentingų atlikėjų, kurie dėl įvairių priežasčių dar nėra buvę pas mus. Dabar metas jiems!

Pirmuosius atlikėjus ir papildomą informaciją apie renginį pateiksime dar šiais metais.