KILKIM ŽAIBU XXI pirmieji dalyviai ir bilietai


Trečią dešimtį skaičiuojantis ir į naują etapą žengiantis festivalis KILKIM ŽAIBU XXI visus prijaučiančius sunkiajai muzikai ir etninėms tradicijoms kviečia susitikti 2020 m. birželio 25-27 dienomis prie Lūksto ežero, Varniuose.

Nors festivalio istorija ilga, kiekvieni metai pareikalauja organizacinio atidumo ir dėmesio kiekvieną kartą vis iš naujo. Šiais metais jau patyrėme nemažai išorinių renginio valdymo pakitimų, bet siekiant tikslo sprendimai atsiranda savaime ir veiksmas jau įsibėgėja.
Viena iš naujovių yra tai, kad šiais metais į festivalio bilietų kainą bus įskaičiuojamas Lietuvos valstybinių parkų saugomos teritorijos lankytojo mokestis. Todėl atsiprašome ištikimiausių gerbėjų, kurie ilgokai nesulaukė bilietų paskelbimo. Šis įsakymas įsigalioja tik dabar, todėl užtrukome diegdami lėšų rinkimo formuluotę.
Bilieto kaina į festivalį bus tiktai simboliškai aukštesnė, o papildomai surinktos lėšos bus skirtos rezervato apsaugai, tvarkymui ir priežiūrai. Tokiu būdu festivalio lankytojai prisidės prie gamtos saugojimo ir papildys karmos taškų skaičių. Tikimės geranoriško supratingumo.


Tuo tarpu festivalis žengia naujais takais ir takeliais, raizgo tinklus, vykdo apklausą ir renka vardus nebuvusius mūsų renginyje. Programa formuojasi iš ties intriguojanti ir netikėta mums patiems, jau mėgaujamės ryškėjančiais jos kontūrais.

Pirmieji patvirtinti atlikėjai:

OUR SURVIVAL DEPENDS ON US – ritualinio ir magiško doom metalo atradimas iš Austrijos;
LUCIFER‘S CHILD – ugningas juodasis metalas iš Graikijos;
MALOKARPATAN – duoklė senos metalo mokyklos fanatams iš Slovakjos;
FROM NORTH – galingas vikingų metalo armijos atnaujinimas iš Švedijos.

Ir, žinoma, tai tik pradžia. Atlikėjų sąrašas ilgės iki pat renginio pradžios.
Festivalio programa šiemet rizikuoja tapti skaitlingiausia dalyviais ir turtingiausia geografine įvairove renginio istorijoje!

Renkamės! Švenčiam! Griaudėjam!


Bilietai iki sausio 15 d. kainuos po € 44

Šeimos bilietai po € 80


Vėliau bilietai brangs.

Sekite info.